Nasza firma istnieje od 2002 roku. Przeszła rozwój od firmy dekarskiej, zajmującej się wykonywaniem najróżniejszych pokryć dachowych, do specjalizującej się w zakresie wykonawstwa całościowych realizacji tzn. od opracowania projektu do oddania inwestorowi obiektu w użytkowanie.

Gwarantujemy obsługę w zakresie wykonania wszelkich niezbędnych czynności związanych z uzyskaniem pozwolenia na budowę, poprzez obsługę geodezyjną, projekt wykonawczy, realizację budowy do jej zakończenia, w tym także wszelkich robót instalacyjnych.

Współpracujemy z wieloma biurami projektowymi, a także z wyspecjalizowaną kadrą inżynierską, zapewniającą właściwy przebieg wykonywanych prac.

Aktualnie naszą wizytówką jest szeroka gama inwestycji wykonanych w ostatnich latach w zakresie wykonawstwa generalnego (obiekty przemysłowe – hale produkcyjne, magazynowe), jak również obiekty użyteczności publicznej, realizowane w całości jako remonty lub wykonywane od podstaw.

W myśl zasady ”inwestor zleca – my wykonujemy”, zaopatrujemy kompleksowo całą budowę w niezbędne materiały, dbając przy tym, by były one najlepszej jakości, gwarantując tym samym oczekiwany poziom naszych usług bez względu na miejsce w kraju czy też w Europie.

Wykonujemy obiekty o konstrukcji szkieletowej np. stalowej, obudowy ścian z płyt warstwowych, ścian warstwowych – wentylowanych, murowanych itp. Pokrycia dachowe wykonywane w konfiguracjach z membraną PCV lub pokryć bitumicznych zgodnie z najnowszymi trendami, nową technologią pokryć zgodnie i obowiązującymi normami.

W pakiecie naszych realizacji w ostatnich latach, pojawiły się także zamówienia z krajów Unii Europejskiej, między innymi z terenu Niemiec i Szwecji. Zrealizowaliśmy zadania z różnego zakresu: od obiektów biurowo-magazynowych po kompleksowe wykonanie nowych obiektów, hal przemysłowych o wszelkim przeznaczeniu i w różnej technologii.

Zajmujemy się także wykonywaniem w całości budowy domów od projektu do oddania w użytkowanie. Zakres robót jest dostosowany do wymagań i indywidualnych preferencji inwestora.

0

Wykonanych dachów

0

Zbudowanych domów

0

Zbudowanych biurowców

0

Zbudowanych Hal